Basketball Stars

1.21.0 için Android

5.0

5

Sola git, sağa git, sürükle, at ve.. içerde!

225.2k

Bu uygulamayı oyla

Basketball Stars basket atmayı deneyebileceğiniz ya da bire bir oyunlarda bir yerden diğer yere geçmek, basket atıp skor kazanmak için topu sürükleyerek rakibinizi geçeceğiniz bir basket oyunudur.

Basit yarışlarda yapmanız gereken tek şey basket atmak için ekranda parmağınızı gezdirmek. Kısıtlı sürede elinizden geldiğince çok skor atmaya çalışın. Birebir oyunlar için ise rakibinize başka bir yöne gidiyormuş gibi sağ sol yaparak kandırmanız ve daha sonra basket atmak için doğru zamanda topu sürüklemeniz gerekir. Diğer taraftan, eğer savunma konumundaysanız topu çalmak ve rakibinizin basket atmasını engellemeniz de gerekir.

Yarışları kazanırken ve oynarken, karakteriniz için yeni gelişimler elde ederek bir seviyeden diğerine geçiş yaparsınız. Aslında, basketbol oyuncunuzun görünümünü, saç stilini, cilt rengini değiştirebilir ve sayısız aksesuar ekleyebilirsiniz.

Basketball Stars oyun içindeki çeşitli stilleri ve sadeleştirilmiş tuş sistemiyle süper eğlenceli bir basketbol oyunudur. Görseller de oldukça iyidir.
Uptodown X